Módní tipy

Získejte cenné rady v oblasti módy prostřednictvím mých tipů a triků. Naučte se díky nim vylepšit svůj šatník, kombinovat oblečení, anebo třeba vytvořit charakteristický styl, který odpovídá Vašemu způsobu života. Váš pravidelný přísun kvalitních informací ze světa módy zcela zdarma.
Třídění šatníku: jak efektivně na to?

Třídění šatníku: jak efektivně na to?

Roztřídit šatník a udělat v něm kompletní pořádek může být náročný úkol, který děsí už jenom při pouhé představě. Nicméně, tento úkol je nezbytný pro vytvoření funkčního a stylového šatníku. V článku si podrobně rozebereme jednotlivé kroky, kterými v průběhu celého procesu postupně budete procházet. Roztříděním šatníku snadno uvidíte, co máte, no a v neposlední řadě vytvoříte nové kombinace oblečení. A to za to stojí, že?!

číst více
Outfit na jaro 2024

Outfit na jaro 2024

Po dlouhé zimě plné kabátů a svetrů máme chuť zbavit se všech těch vrstev navíc a s příchodem jarní sezóny začít přemýšlet o osvěžení našeho šatníku. Módní trendy se každý rok obměňují a jaro 2024 je letos o různých barevných kombinacích, hravých vzorech a komfortních, všestranných kouscích, které můžete kombinovat jak na každodenní nošení, tak na společenskou událost.

číst více

Moje služby

On-line konzultace

On-line služby stylistky

Osobní konzultace

Osobní konzultace se stylistkou

Workshop

Workshop na klíč se stylistkou

Den se stylistkou

Celý den se službami stylistky

Fotogalerie

Reference

Přiznám se, že jsem zpočátku byla k podobným službám skeptická, tím spíše, když jsem stála před rozhodnutím, zda najmout módní stylistku. Nicmé...
Přečíst referenci
Andrea
Přiznám se, že jsem zpočátku byla k podobným službám skeptická, tím spíše, když jsem stála před rozhodnutím, zda najmout módní stylistku. Nicméně, po spolupráci s Michaelou mohu říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala. Má skvělý smysl pro styl a dokázala vytvořit outfity, které bych dohromady nedala ani kdybych se sebevíc snažila.
Andrea
S Míšou spolupracuju už více než rok a z pozice zkušené stylistky doslova transformovala můj šatník, ale i sebevědomí. Překvapilo mě její "módní oko". Mimo to ...
Přečíst referenci
Vanda
S Míšou spolupracuju už více než rok a z pozice zkušené stylistky doslova transformovala můj šatník, ale i sebevědomí. Překvapilo mě její "módní oko". Mimo to je trpělivá a často jde nad dojednaný rámec služeb, aby našla perfektní oblečení pro každou příležitost. Její služby vřele doporučuji každému, kdo chce pozvednout svůj šatník.
Vanda
Paní Michaelu jsem si najala jako svou módní stylistku na důležitý firemní večírek a její služby si nemohu vynachválit. Nejen že pochopila můj osobní styl a preference, ...
Přečíst referenci
Barbora
Paní Michaelu jsem si najala jako svou módní stylistku na důležitý firemní večírek a její služby si nemohu vynachválit. Nejen že pochopila můj osobní styl a preference, ale také přímo z věcí v mém šatníku vytvořila unikátní outfit, který byl stylový i pohodlný. Její pozornost k detailu a smysl pro módu jsou opravdu úžasné. Ještě jednou díky.
Barbora