Služby

Transformujte Váš šatník šatník pěkně od podlahy prostřednictvím mých služeb osobní stylistky. Pomůžu Vám objevit jedinečný styl a vzhled, který odráží Vaší osobnost a život. Vaše cesta začíná právě tady. Jsem Vám plně k službám a těším se na spolupráci.

„Šat je ozvěna osobnosti.“
||
„Móda se dá koupit. Styl musí člověk mít.“
||
„Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit.“

- citáty slavných -

STAŇTE SE UNIKÁTEM

Řekněte pááápááá
módnímu faux pas!

Jsem osobní stylistka, která provází klienty po, leckdy trnité, cestě za osobním stylem. Protože všichni si zasloužíme být jedineční. Neváhejte si vybrat ze široké škály mých služeb. Můžete rovněž využít 15 minut konzultace zdarma.

ON-LINE KONZULTACE

On-line konzultace zahrnuje sestavení outfitu ke konkrétní příležitosti, ať už jdete křepčit na ples, anebo svědčit na svatbu. Téma je individuální.

1 200 CZK / hodina

OSOBNÍ KONZULTACE

Osobní konzultace zahrnuje třídění šatníku, sestavení outfitů a doporučení, co k outfitům dokoupit a kde (dle finančních možností).

3 500 CZK / 3 hodiny

WORKSHOP

Workshop je velmi oblíbenou službou, která spočívá v individuálním školení početnější skupiny účastníků na témata kolem stylu a módy – školení má individuální obsah, na základě poptávky.

cena / témata / trvání jsou smluvní

DEN SE STYLISTOU

Den se stylistou Vám poskytne unikátní zážitek spočívající v celodenní péči stylisty – mj. třídění šatníku, sestavení outfitů, nákup oblečení, individuální poradenství šité na míru ad.

cena / témata / trvání jsou smluvní

15 minut
konzultace
zdarma

Využijte Vašich 15 minut konzultace zdarma, abychom se navzájem poznali. Odpovím Vám na všechny otázky týkající se naší případné spolupráce. Těším se na Vás!

Nejprve si
vyberete službu…

V prvním kroku zvolíte konkrétní službu, která odpovídá Vaší situaci, respektive Vašim individuálním potřebám.

…pak mne kontaktujete…

Ve druhém kroku mě kontaktujete přes kontaktní formulář, abych se s Vámi co nejdříve spojila, domluvili jsme podrobnosti ad.

…domluvíme si termín
a vše potřebné.

Třetím krokem je stanovení samotného termínu poskytnutí služby, odsouhlasení všeho, co jsme si domluvili a pak už se můžete těšit na „DEN D“ 🙂

FAQ

Klientky se často ptají…

Níže si můžete přečíst časté otázky, se kterými se u mých klientek setkávám.