Workshop v Českých Budějovicích

Ovládni svůj šatník & styl za 3 hodiny.

Michaela Kaczor - osobní stylistka

…v průběhu 3hodinového Workshopu tě prostřednictvím praktických aktivit
a poznatků z praxe naučím, jak můžeš ukočírovat a ovládnout svůj osobní styl a vlastní šatník. Ne nadarmo se říká: Pořádek v šatníku, pořádek v životě.

Sobota 13. dubna, od 13:00
U Malše 20, České Budějovice

Máš plnou skříň, ale stále nevíš, co na sebe?

Máš kousky, které nedovedeš kombinovat?

Nevíš, který střih ti padne jako ulitý?

Připomíná tvoje skříň jeden velký chaos?

Máš doma věci, které jsi nikdy neměla na sobě?

Pokud jsi odpověděla aspoň na jednu otázku: ANO, mám skvělou zprávu.

Můj workshop je šitý přímo pro tebe a jeho obsah tě pravděpodobně ohromí.

Jsem Michaela
a ráda ti pomůžu.

 Jako módní stylistka ráda pomáhám svým klientům vypadat a cítit se co nejlépe. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru nabízím personalizované služby a kurzy, které jsou doslova šité na míru individuálnímu životnímu stylu, a také potřebám každé ženy. Pojďme společně proměnit tvůj šatník i pohled na módu a styl. Ráda ti v rámci kurzu předám své dlouholeté zkušenosti, které jsem získala nejen studiem témat kolem stylu a módy, ale mimo jiné i budováním osobního brandu.

Mgr. Michaela Kaczor – osobní stylistka

Co se na workshopu naučíš?

Základy šatníku

Třídění šatníku

Práce s doplňky

Sestavování outfitu

Typologie stylu

Pečovat o sebe

Rezervuj si své místo
na workshopu hned.

S Míšou spolupracuju už více než rok a z pozice zkušené stylistky doslova transformovala můj šatník, ale i sebevědomí. Překvapilo mě její "módní oko". Mimo to je trpělivá a často jde nad dojednaný rámec služeb, aby našla perfektní oblečení pro každou příležitost. Její služby vřele doporučuji každému, kdo chce pozvednout svůj šatník.

Paní Michaelu jsem si najala jako svou módní stylistku na důležitý firemní večírek a její služby si nemohu vynachválit. Nejen že pochopila můj osobní styl a preference, ale také přímo z věcí v mém šatníku vytvořila unikátní outfit, který byl stylový i pohodlný. Její pozornost k detailu a smysl pro módu jsou opravdu úžasné. Ještě jednou díky.

Přiznám se, že jsem zpočátku byla k podobným službám skeptická, tím spíše, když jsem stála před rozhodnutím, zda najmout módní stylistku. Nicméně, po spolupráci s Michaelou mohu říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala. Má skvělý smysl pro styl a dokázala vytvořit outfity, které bych dohromady nedala ani kdybych se sebevíc snažila.